FA

نرم افزار محصولات سیلیکون پاور

بهترین و قویتربن برنامه آفیس ارایه شده با پشتیباتی از زبان فارسی برای سیستم عامل اندروید می باشد. ابن برنامه با دارا بودن امکانات قابل توجه و پشتیبانی از اکثر فرمتها، به بهترین انتخاب کاربران در زمینه ایجاد، مدیریت و مرور اسناد تبدیل شده است.

از آنجایی که OfficeSuite Pro بسیار قدرتمند بوده و در دسته نرم افزارهای تجاری در گوگل پلی دارای رتبه اول می باشد، این برنامه به مخاطبین محترم رایکا 33 ارائه میگردد.

نرم افزار ترمیم فلش دیسک

نرم افزار ترمیم فلش دیسک ابزاری پیشرفته برای ترمیم فلش دیسکهای سیلیکون پاور است. اگر فلش دیسک شما به درستی کار نمی‌کند، در اغلب موارد مشکل آن با استفاده از این نرم افزار برطرف خواهد شد.

*لطفا قبل از اجرای نرم افزار از اتصال سیستم خود به اینترنت مطمئن شوید.
*این نرم افزار برای فلش دیسک‌های معیوب طراحی شده است و به هیچ عنوان اطلاعات و تصاویر ذخیره شده در فلش دیسک را بازیابی نمی‌کند. تمامی اطلاعات موجود بر روی فلش دیسک به طور کامل در فرآیند ترمیم از بین خواهد رفت. لطفا قبل از انجام فرآیند ترمیم از اطلاعات خود پشتیبان گیری نمایید.

نرم افزار محصولات سیلیکون پاور

نرم افزار SP Widget یک نرم افزار رایگان برای پشتیبان گیری، رمز گذاری، طبقه بندی اطلاعات، ذخیره سازی ابری، اطلاعات دستگاه ذخیره سازی و همچنین رمزنگاری اطلاعات است. کاربران فلش دیسک ها و هاردهای اکسترنال سیلیکون پاور می‌توانند با استفاده از این نرم افزار اطلاعات خود را با امنیت بالا و به صورت کارآمد جابجا کنند.

این نرم افزار برای ویندوزهای XP/Vista/7/8/8.1 و همچنین سیستم عامل مکینتاش 10.9 و بالاتر طراحی شده است.

نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده

آیا به طور اشتباه فایل مهمی را حذف کرده‌اید؟ نگران نباشید! نرم افزار Recuva فایل‌های حذف شده در کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز ، دوربین دیجیتال، MP3 پلیر ، فلش دیسک و ... را به راحتی بازیابی می‌کند.

نرم افزار جابجایی اطلاعات از هارد به SSD

نرم افزار Echo 3 با همکاری سیلیکون پاور و NTI برای کاربرانی طراهی شده است که قصد دارند کامپیوتر خود را با SSD ارتقاء دهند. Echo 3 نرم افزاری پیشرفته است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا یک کپی کاملاً همانند HDD خود را به SSD منتقل کنند. همه اطلاعات موجود در HDD به SSD منتقل خواهد شد و Echo 3 به طور خودکار پارتیشن بندی را انجام خواهد داد. پس از انتقال اطلاعات کافیست HDD خود را با SSD تعویض کرده و از همه اطلاعات و نرم افزارهای قبلی خود استفاده کنید.

این نرم افزار به طور رایگان برای مدل‌های S55و S60 سیلیکون پاور قابل استفاده است.