سود بیشتر همکاران با هپی شاپینگ رایکا

سود بیشتر همکاران با هپی شاپینگ رایکا

 

نگرش اصلی ما در رایکا ۳۳ ارائه محصولات با کیفیت و همزمان با آن افزایش سود همکاران است.برای کیفت کالا واحد کنترل کیفی را ایجاد کردیم تا تمامی کالا ها را قبل از خرید عمده و عرضه آن تست کنیم و همچنین در صفحه هر محصول در سایت فرمی ایجاد کردیم برای ارسال نظرات شما در مورد محصولات و در صورتی که شاهد آن باشیم که محصولی از نظر کیفی مورد قبول شما نباشد آن را از چرخه عرضه حذف خواهیم کرد.

هپی شاپینگ یکی از مدل های پروموشن فروش هست که سبب افزایش سود شما میشه و به صورت ماهیانه در چهارم هر ماه گذاشته میشه.

 

ایده هپی شاپینگ رایکا ۳۳ برای افزایش سود شما ایجاد شد . ما در هپی شاپینگ پروموشن های متفاوت با تخفیف های آنی برای شما ایجاد میکنیم . عمده این تخفیف ها شامل دریافت هدیه نقدی یا کالایی در ازای خرید یک تعداد یا مبلغ مشخص از یک گروه محصول است.

چطور فروش بهتری داشته باشیم تا بتوانیم از هپی شاپینگ استفاده کنیم.

از آنجا که مشتریان ما همه همکاران با سابقه در صنف کامپیوتر و ماشین های اداری و تجهیزات الکترونیک هستند قطعا با روش های فروش بهتر آشنا هستند اما جهت راهنمایی بیشتر ما در اینجا نکاتی را برای شما یادآوری میکنیم.

اول محصول خود را خوب بشناسید

شناسایی کامل محصول هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی مهمترین چیزی هست که برای یک فروش خوب لازم است .تمامی محصولات تولید شده دارای ویژگیهای مختلفی هستند که همین ویژگیها باعث تفاوت های ریز بین برندها میشود.برای یک فروش خوب باید از این ویژگیها آگاهی کامل داشته باشید و حتی ویژگی های محصول رقبا رو هم بشناسید.شناخت همه ویژگیهای محصولات کار ساده و در عین حال دشوار هست به این جهت که امروزه مشخصات محصولات به صورت الکترونیکی و در وبسایت ها درج شده به سادگی در دسترس هست و به دلیل منابع گوناگون و گاها اشتباهات درج شده در سایت های مختلف تشخیص اطلاعات درست و دقیق دشوار است.

ما در فروشگاه رایکا ۳۳ سعی کردیم دقیقترین و کاربردی ترین ویژگیها را از روی خود محصول درج کنیم تا کمترین خطا را داشته باشیم

ویژگیها به ۲ شکل مشخصات شاخص و کلی درج شده مشخصات شاخص در جلو عکس محصول و مشخصات کامل در جدول مشخصات درج شده که در ادامه خواهیم گفت که از این اطلاعات چگونه استفاده کنید.

عکسهای درج شده در محصولات نیز با عکس اصلی محصول تطبیق داده شده و در این مورد هم سعی میگردد کمترین خطا وجود داشته باشد برای تعدادی محصولات که عکس مناسبی توسط تولید کننده موجود نباشد عکاسی توسط استدیو عکاسی رایکا انجام میگیرد. همچنین برای راحتی شما عکس محصولات با کیفیت و در سایز مناسب بدون واتر مارک در سایت قرار داده شده تا بتوانید آن را ذخیره و در صورت نیاز به مشتری خود ارائه دهید.

جهت تکمیل کردن متریال فروش شما کاتالوگ اکثر محصولات به صورت اختصاصی تهیه کردیم , همچنین لیست قیمتی آماده کردیم تا بتوانید سریعتر به قیمت ها دسترسی داشته باشید.این موارد را میتوانید در کانال تلگرامی رایکا ۳۳ داشته باشید.

دوم مشتری خود را بشناسید.

شناخت مشتری یکی از مهمترین عواملی است که در فروش تاثیر دارد برای برخی مشتریان مشخصات کامل و مقایسه اهمیت بیشتری دارد و برای برخی دیگر موارد ضاهری تفکیک این مشتریان با کمک الگو های رفتاری DISC قابل انجام است که پیشنهاد میکنم حتما در این مورد مطالعه داشته باشید.(‌به دلیل طولانی بودن بحث DISC فقط به اشاره آن اکتفا میکنیم )‌ قبلا اشاره کردیم که ما ویژگیها را به ۲ دسته تقسیم کردیم برای اکثر مشتریان همان مشخصات شاخص محصول و عکس های محصول کفایت میکند اما برای گروهی دیگر نیاز به مشخصات درج شده در جدول پیدا میکنید.

خلاق باشید:

چرا باید خریدارها محصول یا خدمات شما را بخرند ولی محصول شما با دیگر محصولات مشابه هم سطح باشد؟

دنبال راهی باشید که آنچه را پیشنهاد می دهید، متفاوت کند.

به عنوان مثال می توانید بر کیفیت یا قیمت محصول تجدید نظر کنید.برند کیوکسیا ژاپنی است و روی پک های محصولات آن گزینه ساخت ژاپن قید شده و میتواند نقطه قوتی باشد برای اطمینان بیشتر و در کنار آن برند یونیکس کیفیت بسیار مطلوبی در ساختار بدنه و قطعات داخلی دارد و در کنار این قیمت مناسبی دارد , تنوع فلش مموری آن از نظر ضاهری بالاست…

یکی از راهها آسان کردن مراحل خرید است یا اینکه به ارباب رجوع نشان دهید که چگونه پیشنهاد شما می تواند کار آنها را تسهیل کند.

شنونده خوبی باشید:

اکثر فروشندگان به دلیل هوش بالایی که دارند حوصله زیادی برای شنیدن ندارند و قبل از اتمام صحبت شخص و معمولا وسط صحبت اون پاسخ مشتری میدند و این برای مشتری معمولا خوشایند نیست و از طرفی سبب گاها سبب میشود که متوجه نیاز دقیق مشتری نشوید. سعی کنید اگر این عادت را دارید شنونده بودن را در خود تقویت کنید.

از نه شنیدن نترسید

اگر قرار بود همه از شما خرید کنند و به شما نه نگویند رقیبی برای شما باقی نمی ماند اگر چند راه را برای فروش انتخاب کردید و نه شنیدید دلسرد نشوید و راه های دیگری را انتخاب کنید البته توصیه میکنیم که به سراغ تغییر زیاد محصول نروید , یکی از اشتباهات بزرگ فروشندگان که تنوع جنسی بالایی دارند این است که به محض اینکه مشتری یک ایراد از جنس میگیرد سریع کالای دیگری را پیشنهاد میدهند و دامنه انتخابات مشتری را وسیع و وسیعتر میکند این سبب میشود که انتخاب برای مشتری بسیار دشوار شود.